Blue Flower

ASANSÖR AYLIK PERİYODİK BAKIMI; binalarınızda yada işyerlerinizde kullandığınız asansörlerinizin markası ne olursa olsunperiyodik bakım sözleşmesi yapmadan öncedikkatlice düşünüp aşağıda hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • Asansörler binalarınızın kullanım, işlevsellik, emniyet ve de görsellik yönünden hem maddi hem de hayati açıdan en önemli araçlardır.
 • Koruyucu periyodik bakımın en önemli amacı arızaların azalması ve uzun ömürlü asansörleri kullanmanızı sağlamaktadır.
 • Sorumsuzca bakım hizmeti yapan firmalar yada şahıslara yaptırılan bakımlar size zaman içerisinde yüksek onarım maliyetleri olarak geri dönecektir.
 • DOĞAN ASEM ASANSÖRLERİ'nin tek hedefi koruyucu bakım sözleşmeleri ile asansörlerinizin sürekli olarak sorunsuz ve güvenli çalışabilmesini sağlamaktır. ,
 • Firmamızın bakım hizmetlerini tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından 7 gün 24 saat olarak gerçekleştirilmektedir.
 • Tam teçhizatlı araçlarımızla arıza minumum sürede müdahale etmekteyiz.

ASANSÖR MODERNİZASYONU ( REVİZYON ) ; binalarda, kurum ve kuruluşlardaki asansörler 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlar. Bu sebebeten dolayı asansörleriniz için gerekli olan modernizasyonları zamanında ve güvenilir firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Modernizasyon çalışmalarımızın temel hedefi ;

 • EMNİYET ; asansörlerinizi günümüz güvenlik standartlarına getirmek,
 • TASARRUF ; Asansörlerinizin başlıca masraflarını gözden geçirmek ve masrafları azaltmak,
 • DİZAYN ; Asansörlerinizin bulunduğu ortamagöre gösterişini sağlamak,
 • KONFOR ; Asansörlerde yolculuk yapan insanların konforunu artırmak,
 • PERFORMANS ; Asansörlerin verimliliğni artırmak...

PROJELENDİRME; projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelenmesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan çizim ve dökümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir. Müşteri ile sağlanmış mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri teknikerlere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.

MONTAJ; DOĞAN ASEM ASANSÖRLERİ'nin satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemniyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği hidrolikli ve elektrikli her asansörlere minumun 4 sene garanti vermekteyiz. Montaj ekiplerimiz uzman ekiplerden oluşturulmaktadır. Oluşabilecek tüm sorunları önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

TEKNİK DESTEK; binalarınızda bulunan asansörünüzün bakımından, çalışmasından veya asansörünüzden memnun değilseniz DOĞAN ASEM ASANSÖRLERİ sizlere gerek teknik destek gerekse de diğer konularda destek olmaktan mutluluk duyacaktır.