ASANSÖR ARIZA SERVİSİ
ARADIĞINIZ ASANSÖR ARIZA SERVİSİ Mİ? ASANSÖRÜNÜZ NE KADAR GÜVENİLİR? ASANSÖRLER HANGİ SIKLIKLA BOZULUR? ASANSÖR FİRMANIZDAN AYLIK OLARAK ASANSÖR BAKIM HİZMETİ YETERİNCE ALABİLİYOR MUSUNUZ? ASANSÖRLER HANGİ SIKLIKLA BOZULABİLİR? ASANSÖRÜN’ÜZ BOZULDUĞU ZAMAN BAKIMCI FİRMANIZ ZAMANINDA GELEBİLİYOR MU? ASANSÖR ARIZALARI EN ÇOK NE ZAMAN OLUR? AYLIK YAPILAN ASANSÖR BAKIM ÜCRETLERİNİZ NORMAL Mİ?ASANSÖRCÜ ASANSÖR BAKIMLARINDA NELER YAPAR? ASANSÖR FİRMASI, FİRMALARI NASIL OLMALIDIR?

Aradığınız asansör arıza servisi mi? Teknik elemanlarımız asansör sektöründe profesyonel eğitim almış olup asansör servisi için görevlendirilmiştir. Doğan Asem asansörleri olarak İstanbul’da asansör sektöründe en iyi firma sahiplerinden biri olmakla birlikte güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansörlerin bazı parçalarının zaman süreci içerisinde yıpranma olduğu için zamanla bazı parçalarında bozulmalar meydana gelmektedir. Asansöre aylık bakımlarına bakan Bakımcı firma asansörün bakımına bakarken bu parçaların asansör bozulmadan aylık bakımlarında tespit edip asansörün sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamalıdır.

Asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakımları aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır. Eğer ki asansör bakım zamanı bir ayı geçmiş ise ve hala asansör bakımı yapılmadıysa asansör tehlike arz etmektedir. Güvenli bir asansör her ay düzenli bakım servisi alan asansördür.

Asansörler hangi sıklıkla bozulabilir? Genellikle insanlar bazen bilinçsizce asansörü kullanabiliyor. Mesela asansöre gereğinden fazla yük bindirilmesi yada gereğinden fazla insan binmesi asansörü en çok bozabilen hatalardan biridir. Asansöre gereğinden fazla yükleme yapılınca asansörün kapasitesi kaldırmadığı için bozulmalar meydana gelebilir. Mesela bazı asansör kabinleri büyük oluyor ve asansör 3 kişilik ama içine 5 kişi de binebiliyor. Bu sefer asansöre binen 5 kişi asansörde mahsur kalabiliyor.

Asansörünüz bozulduğu zaman bakımcı firmanız zamanında gelebiliyor mu? Asansör arızaları bazen öyle bir hal alabiliyor ki asansör bazen tehlikeli bir canavara dönüşebiliyor. Asansör arızalarında bakımcı servisin en kısa sürede asansöre müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Asansör arızaları en çok ne zaman olur? Genellikle insanlar sabah işe gidiş ve akşam eve dönüş saatlerin’de asansörler daha sık çalışmaktadır. Bu saatlerde asansörün yoğun çalışmadan dolayı bozulma olasılığı daha fazladır.

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi? Asansör bakımları aylık olarak yapılır ve bakım ücreti de asansöre bakım yapılırken peşin olarak alınır. Asansör bakım ücretleri asansörün katına ve modeline göre değişmektedir.

ASANSÖRCÜ ASANSÖR BAKIMLARINDA NELER YAPAR?

1- Makinenin, motorun, kabin rayların ve ağırlık rayların yağlanması.
2- Ana taşıyıcı halatların kontrol edilmesi.
3- Frenlerin ve fren balataların kontrol edilmesi.
4- Asansörün kabin ve ağırlık kısımlarındaki patenlerin kontrol edilmesi.
5- Asansör kapılarını kilitleyen kapı kilitlerin kontrol edilmesi.
6- Makine bölümündeki kasnakların kontrol edilmesi.
7- Kabin otomatik kapının kontrol edilmesi.
8- Kuyu dibi tamponların kontrol edilmesi.
9- Asansörün kumanda panosunun ve revizyon panosunun kontrol edilmesi.
10- Kapılarda bulunan kapı amortisörlerin kontrol edilmesi.
11- Kat kapılarda bulunan kapı yayların kontrol edilmesi.
12- Asansörün kat butonların kontrol edilmesi.

İstanbul Anadolu yakasındaki asansörlere arıza servisi olarak asansör arızalarını yaklaşık 20 ile 45 dakika arasında müdahale edip daire sahiplerini mağdur durumda bırakmadan hizmet vermekteyiz. Asansör aylık bakımlarının düzenli yaptırılmaması, ağır yüklerin taşınması ve gün içinde yoğun kullanılmasından kaynaklı teknik olarak arıza meydana gelmektedir. Asansör arıza servisimiz gün içerisinde en kısa zaman da asansör arızasını çözerek insanları mağdur durumda bırakmadan asansörü hizmete açmaktadır.

Etiketler: Asansör arıza servisi, İstanbul asansör arıza servisi, en iyi asansör arıza servisi, asansör arıza tamir servisi, asansör arıza firması, asansörcü, asansör teknik servis, asansör arıza firmaları, asansör servisi, asansör arıza servisleri.