ASANSÖR BAKIM SERVİSİ
ARADIĞINIZ ASANSÖR BAKIM SERVİSİ Mİ? ASANSÖRÜNÜZ NE KADAR GÜVENİLİR? ASANSÖR FİRMANIZDAN AYLIK OLARAK ASANSÖR BAKIM HİZMETİ YETERİNCE ALABİLİYOR MUSUNUZ? ASANSÖRÜNÜZ BOZULDUĞU ZAMAN BAKIMCI FİRMANIZ ZAMANINDA GELEBİLİYOR MU? AYLIK YAPILAN ASANSÖR BAKIM ÜCRETLERİNİZ NORMAL Mİ? ASANSÖRCÜ ASANSÖR BAKIMLARINDA NELER YAPAR? ASANSÖR FİRMASI, FİRMALARI NASIL OLMALIDIR?

Aradığınız asansör bakım servisi mi? İstanbul Anadolu yakasında bulunan asansörlere asansör bakım hizmeti vermekte olup asansörlerin hatasız ve güvenilir çalışması için Doğan Asem asansör firma olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Asansör bakım firması, asansör arıza firması, asansör tamir firması olarak İstanbul’daki asansörlere hizmet vermekteyiz. 1985 yılından beri hizmet veren firmamız Doğan Asem asansör olarak bakım hizmeti alabilirsiniz.

Asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansörlerin bazı parçalarının zaman süreci içerisinde yıpranma olduğu için zamanla parçalar bozulmaktadır. Bakımcı firma asansörün bakımına bakarken bu parçaların asansör bozulmadan aylık bakımında tespit edip asansörün sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamalıdır.

Asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakım servisi aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır. Eğer ki asansör bakım zamanı bir ayı geçmiş ise ve hala asansör bakımı yapılmadıysa asansör tehlike arz etmektedir. Güvenli bir asansör her ay düzenli bakım servisi alan asansördür.

Asansörünüz bozulduğu zaman bakımcı firmanız zamanında gelebiliyor mu? Asansör arızaları bazen öyle bir hal alabiliyor ki asansör bazen tehlikeli bir canavara dönüşebiliyor. Asansör arızalarında bakımcı servisin en kısa sürede asansöre müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi? Asansör bakımları aylık olarak yapılır ve bakım ücreti de asansöre bakım yapılırken peşin olarak alınır. Asansör bakım ücretleri asansörün katına ve modeline göre değişmektedir.

Asansör bakım servisi asansörün aylık olarak kontrol ve bakımının yapılmasıdır. Asansör bakım servisi, asansör arıza servisi, asansör tamir, asansör revizyon ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Asansör bakım servisi olarak İstanbul Anadolu yakasında bulunan asansörlere hizmet vermekteyiz. Asansör servislerimizde profesyonel hizmet verip asansörün hatasız ve güvenilir çalışmasını sağlamaktayız. Asansör arızalarında daire sahiplerini zor durumda bırakmadan haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Asansör bakım servisimiz müşteri memnuniyetini önemseyerek ve işini severek yapıp siz müşterilerimize en iyi, en güvenilir hizmet kalitesini sunmaktadır.

ASANSÖR BAKIM SERVİSİNDE NELER YAPILIR?

1- Asansörün makinenin, motorun, kabin rayların ve ağırlık rayların yağlanması.
2- Ana taşıyıcı halatların kontrol edilmesi.
3- Asansörün frenlerin ve fren balataların kontrol edilmesi.
4- Asansörün kabin ve ağırlık kısımlarındaki patenlerin kontrol edilmesi.
5- Asansör kapılarını kilitleyen kapı kilitlerin kontrol edilmesi.
6- Makine bölümündeki kasnakların kontrol edilmesi.
7- Kabin otomatik kapının kontrol edilmesi.
8- Kuyu dibi tamponların kontrol edilmesi.
9- Asansörün kumanda panosunun ve revizyon panosunun kontrol edilmesi.
10- Kapılarda bulunan kapı amortisörlerin kontrol edilmesi.
11- Kat kapılarda bulunan kapı yayların kontrol edilmesi.
12- Asansörün kat butonların kontrol edilmesi.

Asansör bakım firması nasıl olmalı? Asansör firma şirketlerinde çeşitli bölümlerde çalışan çıraklar, kalfalar, ustalar ve makine mühendisleri vardır. Asansör firmaları asansörün tamirine, arızasına, bakımına, revizyon bölümlerine bakmaktadır.

                                                 ASANSÖRE AYLIK BAKIM OLMAZSA  NELER OLUR?

Bazı apartman sakinleri asansörlerine bakım yaptırmamaktadır. Bunun nedeni gereksiz bakım ücreti ödemek için sanıyorlar ve asansöre bakım yaptırmıyorlar. Asansörün bakımsız ne hale geldiğini aşağıda maddeler halinde belirtelim.
1. Asansörde halat kopması zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.
2. Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.
3. Asansörün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansörün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.
4. Asansörün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir. Eğer edilmezse asansörün motorunda yanma ve makine şanzıman dişlisin de bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir. Bunun gibi durumlar asansör bakım servisi yapılmadığı zaman meydana gelebilir. Asansör bakımını yaptırmadığı içinde bütün sorumluluk apartman yönetimine aittir.

Etiketler: En iyi asansör servisi, en iyi asansör bakım servisi, asansör bakım hizmeti, asansör bakım şirketi, asansör bakım firması, asansör firması, en iyi asansör firması, en iyi asansör şirketi.