KADIKÖY ASANSÖR SERVİSİ

KADIKÖY’DE ASANSÖRÜNÜZ NE KADAR GÜVENİLİR? KADIKÖY’DE ASANSÖR FİRMANIZDAN AYLIK OLARAK ASANSÖR BAKIM HİZMETİ YETERİNCE ALABİLİYOR MUSUNUZ? ASANSÖRÜNÜZ BOZULDUĞU ZAMAN BAKIMCI FİRMANIZ ZAMANINDA GELEBİLİYOR MU? AYLIK YAPILAN ASANSÖR BAKIM ÜCRETLERİNİZ NORMAL Mİ? ASANSÖR NEDEN KIRMIZI ETİKET ALIR? ASANSÖRE MAVİ ETİKET NASIL ALINIR? ASANSÖRCÜ ASANSÖR BAKIMLARINDA NELER YAPAR? ASANSÖR FİRMASI, FİRMALARI NASIL OLMALIDIR?

Kadıköy’de asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansörlerin bazı parçalarının zaman süreci içerisinde yıpranma olduğu için zamanla parçalar bozulmaktadır. Bakımcı firma asansörün bakımına bakarken bu parçaların asansör bozulmadan aylık bakımında tespit edip asansörün sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamalıdır.

Kadıköy’de asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakım servisi aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır. Eğer ki asansör bakım zamanı bir ayı geçmiş ise ve hala asansör bakımı yapılmadıysa asansör tehlike arz etmektedir. Güvenli bir asansör her ay düzenli bakım servisi alan asansördür.

Asansörünüz bozulduğu zaman bakımcı firmanız zamanında gelebiliyor mu? Asansör arızaları bazen öyle bir hal alabiliyor ki asansör bazen tehlikeli bir canavara dönüşebiliyor. Asansör arızalarında bakımcı servisin en kısa sürede asansöre müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi? Asansör bakımları aylık olarak yapılır ve bakım ücreti de asansöre bakım yapılırken peşin olarak alınır. Asansör bakım ücretleri asansörün katına ve modeline göre değişmektedir.

Asansör neden kırmızı etiket alır? Asansörlerin senelik olarak belediyenin anlaşmış olduğunu firmalar tarafından muayene edilmektedir. Senelik muayenesinde asansörler mühendisler tarafından incelenir ve asansörde eksik malzemeler gördükleri için kırmızı etiket yapıştırırlar.

Asansöre mavi etiket nasıl alınır? Mühendisler tarafından incelenen asansör kırmızı etiket almış ise asansörde belirtmiş oldukları eksiklerin tamamlandıktan sonra asansör tekrardan mavi veya yeşil etikete dönmektedir.

Asansörcü asansör bakımlarında neler yapar?
A- Makinenin, motorun, kabin rayların ve ağırlık rayların yağlanması.
B- Ana taşıyıcı halatların kontrol edilmesi.
C- Frenlerin ve fren balataların kontrol edilmesi.
D- Asansörün kabin ve ağırlık kısımlarındaki patenlerin kontrol edilmesi.
E- Asansör kapılarını kilitleyen kapı kilitlerin kontrol edilmesi.
F- Makine bölümündeki kasnakların kontrol edilmesi.
G- Kabin otomatik kapının kontrol edilmesi.
H- Kuyu dibi tamponların kontrol edilmesi.
I- Asansörün kumanda panosunun ve revizyon panosunun kontrol edilmesi.
İ- Kapılarda bulunan kapı amortisörlerin kontrol edilmesi.
J- Kat kapılarda bulunan kapı yayların kontrol edilmesi.
K- Asansörün kat butonların kontrol edilmesi.

Asansör firması, firmaları nasıl olmalıdır? Asansör firma şirketlerinde çeşitli bölümlerde çalışan çıraklar, kalfalar, ustalar ve makine mühendisleri vardır. Asansör firmaları asansörün tamirine, arızasına, bakımına,revizyon bölümlerine bakmaktadır.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile yüzlerce ev ve iş yerlerine tam 1978 yılından beri hizmet vermekteyiz. Doğan Asem asansör Kadıköy asansör servisi olarak Kadıköy çevresine hizmet vermektedir. Asansör servisi olarak asansör bakım, asansör arıza, asansör tamir servisi ve montaj işlerini yapmaktayız. Kaliteli malzeme ve en uygun fiyatları uygulamaktayız. Kullandığımız malzemelerin 3 yıl garantisi vardır. Asansör servislerimizde profesyonel hizmet verip asansörün hatasız ve tam güvenilir çalışmasını sağlamaktayız. Asansör arızalarında daire sahiplerini zor durumda bırakmadan haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Asansör bakım servisi, asansör arıza servisi, asansör tamir ve teknik servis olarak firmamızdan profesyonel hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

NOT: Bakımına baktığımız asansörden parçası değişmediği sürece asansör arıza ücreti alınmamaktadır ve asansör arızalanınca tahmini arızaya müdahale 20 dakika ile 45 dakikadır.

 

Etiketler: Kadıköyde asansörcü, kadıköyde asansör bakımı, kadıköyde asansör arıza servisi, kadıköyde asansör firması, kadıköyde asansör firmaları, kadıköyde asansör tamiri, kadıköyde asansör tamircisi, kadıköyde en iyi asansörcü, kadıköy ucuz asansör bakımı, kadıköyde asansör bakım onarım, kadıköyde asansör şirketi, kadıköyde asansör servisi, kadıköyde asansör bakım fiyatları, kadıköyde asansör firması.