KOZYATAĞI ASANSÖR SERVİSİ

KOZYATAĞINDA ASANSÖRÜNÜZ NE KADAR GÜVENİLİR? KOZYATAĞINDA ASANSÖR FİRMANIZDAN AYLIK OLARAK ASANSÖR BAKIM HİZMETİ YETERİNCE ALABİLİYOR MUSUNUZ? ASANSÖRÜNÜZ BOZULDUĞU ZAMAN BAKIMCI FİRMANIZ ZAMANINDA GELEBİLİYOR MU? AYLIK YAPILAN ASANSÖR BAKIM ÜCRETLERİNİZ NORMAL Mİ? ASANSÖR NEDEN KIRMIZI ETİKET ALIR? ASANSÖRE MAVİ ETİKET NASIL ALINIR? ASANSÖRCÜ ASANSÖR BAKIMLARINDA NELER YAPAR? ASANSÖR FİRMASI, FİRMALARI NASIL OLMALIDIR?

Kozyatağında asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansörlerin bazı parçalarının zaman süreci içerisinde yıpranma olduğu için zamanla parçalar bozulmaktadır. Bakımcı firma asansörün bakımına bakarken bu parçaların asansör bozulmadan aylık bakımında tespit edip asansörün sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamalıdır.

Kozyatağında asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakım servisi aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır. Eğer ki asansör bakım zamanı bir ayı geçmiş ise ve hala asansör bakımı yapılmadıysa asansör tehlike arz etmektedir. Güvenli bir asansör her ay düzenli bakım servisi alan asansördür.

Asansörünüz bozulduğu zaman bakımcı firmanız zamanında gelebiliyor mu? Asansör arızaları bazen öyle bir hal alabiliyor ki asansör bazen tehlikeli bir canavara dönüşebiliyor. Asansör arızalarında bakımcı servisin en kısa sürede asansöre müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi? Asansör bakımları aylık olarak yapılır ve bakım ücreti de asansöre bakım yapılırken peşin olarak alınır. Asansör bakım ücretleri asansörün katına ve modeline göre değişmektedir.

Asansör neden kırmızı etiket alır? Asansörlerin senelik olarak belediyenin anlaşmış olduğunu firmalar tarafından muayene edilmektedir. Senelik muayenesinde asansörler mühendisler tarafından incelenir ve asansörde eksik malzemeler gördükleri için kırmızı etiket yapıştırırlar.

Asansöre mavi etiket nasıl alınır? Mühendisler tarafından incelenen asansör kırmızı etiket almış ise asansörde belirtmiş oldukları eksiklerin tamamlandıktan sonra asansör tekrardan mavi veya yeşil etikete dönmektedir.

Asansör firması, firmaları nasıl olmalıdır? Asansör firma şirketlerinde çeşitli bölümlerde çalışan çıraklar, kalfalar, ustalar ve makine mühendisleri vardır. Asansör firmaları asansörün tamirine, arızasına, bakımına,revizyon bölümlerine bakmaktadır.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile yüzlerce ev ve iş yerlerine tam 1978 yılından beri hizmet vermekteyiz. Doğan Asem asansör kozyatağı asansör servisi olarak kozyatağı çevresine hizmet vermektedir. Asansör servisi olarak asansör bakım, arıza, montaj işlerini yapmaktayız. Kaliteli malzeme ve en uygun fiyatları uygulamaktayız. Kullandığımız malzemelerin 3 yıl garantisi vardır. Kozyatağı asansör servisi olarak asansör bakım, arıza, tamir, revizyon ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Asansör servislerimizde profesyonel hizmet verip asansörün hatasız ve tam güvenilir çalışmasını sağlamaktayız. Asansör arızalarında daire sahiplerini zor durumda bırakmadan haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Asansör bakım, arıza, tamir, revizyon ve teknik servis olarak firmamızdan profesyonel hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

NOT: Bakımına baktığımız asansörden parçası değişmediği sürece asansör arıza ücreti alınmamaktadır ve asansör arızalanınca tahmini arızaya müdahale 20 dakika ile 45 dakikadır.

 

 

Etiketler: Kozyatağında asansörcü, kozyatağında asansör bakımı, kozyatağında asansör arıza servisi, kozyatağında asansör firması, kozyatağında asansör firmaları, kozyatağında asansör tamiri, kozyatağında asansör tamircisi, kozyatağında en iyi asansörcü, kozyatağında ucuz asansör bakımı, kozyatağında asansör bakım onarım, kozyatağında asansör şirketi, kozyatağında asansör servisi, kozyatağı asansör bakım fiyatları, kozyatağı asansör firması.