Slide monşarj Asansör

Monşarj Asansör

Bir başka deyişle yük asansörü olarak da anılan monşarj asansör, genellikle hastane, sanayi tesisleri, oteller, çok katlı restoran ve kafeteryalar, villalar gibi çok çeşitli alanlarda kullanıma elverişlidir. İnsanın giremeyeceği boyutlarda tasarlanmakta olan Monşarj Asansör küçük çaplı yüklerin taşınması amaçlı üretilmektedir. Mesela gıda alanında sıklıkla kullanılan bu asansör yemek servisi ve servis sonrası tabak, bardak ve benzeri malzemelerin taşınması için kullanıldığından ötürü gıda alanında çoğunlukla yemek asansörü olarak da dillendirilmektedir. Ancak Monşarj yemek asansörü olarak kullanılacak ise bu noktada yükle temas noktalarının hijyenik materyaller ile donatılması gereklidir. Yani gıda maddelerinin taşınacağı bu asansörlerde hijyen kuralları ön planda tutularak kabin içi paslanmaz çelikten, taban malzemesi ise anti bakteriyel malzemeden tercih edilmelidir. Bununla birlikte servis asansörlerinde giyotin kapı kullanımı daha yaygındır. Çünkü giyotin kapılar otomatik şekilde açılır ve yerden kazanç sağladığından ötürü yarı otomatik kapı gibi açıldığında yer işgal etmez. Merkezden yukarı ve aşağı şekilde iki panelli açılan kapı çeşididir ve kullanıcısına son derece konfor içerir.

Ayrıca yemek asansörlerine istendiği vakit bardak, tabak ve benzeri yüklerin koyulması için raf sistemi de uygulana bilmektedir. Yani kabin içi kullanıcı için olabildiğince verimli hale getirilmektedir. Bununla birlikte Monşarj Asansör 50kg’dan 300kg’a kadar taşıma kapasiteli üretilebilmektedir. Yani her işletme ya da özel mülkün gereksinimi doğrultusunda en verimli şekilde projelendirilebilir ve hayata geçirilerek kullanım alanında beklenen konfor elde edilebilir. Tabi ki, bunun için amatör firmalardan hizmet almanız çok da yüz güldüren sonuçlar içermeyecektir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz Monşarj Asansör Firmaları arasından titizlikle seçim yapmalı ve tarafınıza yüksek verim sağlayacak bir firmayla iş birliği yapmanız olacaktır.  Takdir edersiniz ki, her sektörde işinin ehli firmalar olduğu kadar iş bilmez kuruluşlarda yer alır. İşte bu amatör şahıs firmalarına itimat etmek yerine en baştan uzman kuruluşlardan yardım alırsanız, uzun vadede sorunsuz kullanım hakkını da elde etmiş olursunuz.

Bu doğrultuda sektörün en iyileri arasında yer edinmiş Bulut Makina firmasının sizler için biçilmiş kaftan olacağını belirtebiliriz. Her bütçeye uygun Monşarj Asansör Fiyatları ile çeşitli alternatifler sunan firma, her daim müşterilerinin menfaatini gözetmekte ve olabilen en uygun koşullarda en iyi kaliteyle hizmet vermektedir. Monşarj asansörün her katta aşağı ve yukarı hareketini sağlayacak olan bir kumanda paneli bulunmaktadır. Bu sayede her kattan kolaylıkla hareketi sağlanmakta ve işleyişin aksaması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kolay kullanımı, kaliteli görseli ve sürekli bakım gerektirmeyen ergonomik yapısı nedeniyle bugün küçük yüklerin taşınması konusunda en uygun çözüm yollarından biridir diyebiliriz. Dolayısıyla bu tip bir asansöre ihtiyaç duyduğunuzda kalitenin adresi olarak Doğan ASEM kuruluşunu gösterebilir ve zaman kaybetmeden detaylar için iletişime geçmenizi öneririz.