ANADOLU YAKASI ASANSÖR SERVİSİ
ASANSÖR NE KADAR GÜVENİLİR?
Asansör bakım ücretleri ve onarım firması gibi önemli alanlarda profesyonel ekibimiz ile birlikte asansör alanında gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu gibi konularda müşterilerimizi de düşünerek fiyat/performans anlamında eşsiz bir iş çıkarmayı hedefliyoruz. Özellikle son yıllarda çok katlı yapılar inşa ediliyor. Bu yapılarda en önemli birimlerden birisi olarak asansörlerin en verimli şekilde kullanılması gerekiyor.
ASANSÖR FİRMANIZDAN AYLIK OLARAK ASANSÖR BAKIM HİZMETİNİ YETERİNCE ALABİLİYOR MUSUNUZ? 

Asansörünüz ne kadar güvenilir? Hemen Bizi Arayın

ASANSÖR BAKIMININ AVANTAJLARI

  • Asansörlerin devamlı ve güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
  • Arıza yapma oranını düşürür.
  • Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
  • Asansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
  • Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
  • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.

 

Asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakım servisi aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır.

Asansörünüz bozulduğu zaman bakımcı firmanız zamanında gelebiliyor mu? Hemen Bizi Arayın 

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi?  Hemen Bizden Fiyat Alın 

Asansör neden kırmızı etiket alır? Uzman kontrol mühendislerinin can ve mal güvenliği için uyguladıkları yüksek risk testleri ve incelemelerden sonra en kısa zamanda asansör ile ilgili uygunsuzluklarının giderilmesi gerektiğini belirten ve güvenli olmayan asansörlere yapıştırılan etikettir. 30 gün içerisinde yapılmalıdır.

Asansöre mavi etiket nasıl alınır?  Asansörlerinize uzman kontrol mühendisleri tarafından yapılan test ve denetimler sonrasında, can ve mal güvenliğiniz için hafif kusurlu seviyede risk oluşturan asansörlere iliştirilen etikettir

Asansörcü asansör bakımlarında neler yapar?

ASANSÖR BAKIMI HİZMETİ NEDİR ?

1 – Asansörün motor yataklarının ve makinanın yağ durumunun kontrol edilmesi.
2 – Asansörün kasnak ve hız regletörünün gresörlük’lerine gres basılması.
3 – Asansörün halatlarının kontrol edilmesi.
4 – Asansörün frenlerin kontrol edilmesi.
5 – Asansörün Ana taşıyıcı kasnaklarının kontrol edilmesi.
6 – Asansörün Ana taşıyıcı rayların ve ağırlık raylarının yağ durumunun kontrol edilmesi.
7 – Asansörün patenlerinin kontrol edilmesi.
8 – Asansörün kapı kilitlerin çalışma durumunun kontrol edilmesi.
9 – Asansörün kapıları açan pompanın kontrol edilmesi.
10- Asansörün kapı yaylarının kontrol edilmesi.
11- Asansörün kapı dikdatörlerinin kontrol edilmesi.
12- Asansörün kapılarının düzgün bir şekilde açılmasını ve kapanmasının ayarlanması.
13- Asansörün yanmayan sinyal ampullerinin değiştirilmesi.
14- Asansörün kabin üstü ve kabin boşluğunun temizlenmesi.
15- Asansörün değişmesi gereken parçalarının APT. Yönetimine bildirilerek değiştirilmesi.Ve değişen parçaların 3yıl garantisi vardır.

Asansör servisi olarak kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz ve bu amaçla ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz. Yüzlerce ev ve iş yerlerine tam 1978 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Doğan Asem asansör Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.
Asansör bakımı ayda bir kere yapılır.Asansör bakımı düzgün bir şekilde yapılırsa asansörde pek arıza meydana gelmez.Ama asansör bakımı pek doğru bir şekilde yapılmazsa asansörde sık sık arıza meydana gelir.Asansör bakımına gelen elemanlarımız asansör bakımı ile ilgili bütün yapılması gereken işlemleri yapıp asansör’ün servise hazır bir vaziyette çalışmasını sağlamaktadır.

Kullandığımız malzemelerin 3 yıl garantisi vardır.
Asansör bakım, arıza, tamir, revizyon ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Asansör servislerimizde profesyonel hizmet verip asansörün hatasız ve tam güvenilir çalışmasını sağlamaktayız.

Asansör arızalarında kimseyi zor durumda bırakmadan  365 gün hizmet vermekteyiz. Asansör bakım, arıza, tamir, revizyon ve teknik servis olarak  profesyonel hizmeti için bizleri arayabilirsiniz.

NOT: Bakım yaptığımız asansörden parça değişmediği sürece asansör arıza ücreti alınmaz ve asansör arızalanınca tahmini arızaya müdahale 30 dakika ile 75 dakikadır.

Etiketler: Anadolu yakasında asansörcü, Anadolu yakasında asansör bakımı, Anadolu yakasında asansör arıza servisi, Anadolu yakasında asansör firması, Anadolu yakasında asansör tamiri, Anadolu yakasında asansör tamircisi, Anadolu yakasında en iyi asansörcü, Anadolu yakasında ucuz asansör bakımı, Anadolu yakasında asansör bakım onarım, Anadolu yakasında asansör şirketi, Anadolu yakası asansör servisi. Anadolu yakası asansör bakım fiyatları.